PETR KRABS

MAGIK, OKULTISTA

Petr Krabs je magik, okultista a jeden z čelních představitelů moderního satanismu v ČR.
V roce 1997 se stává členem Církve Satanovy. V roce 2002 zakládá Rakovnický satanský spolek. V témže roce začíná pod jeho vedením vycházet časopis Osvícení. Tento časopis vycházel nepravidelně až do roku 2005.


Dne 22. srpna 2002 nechává vybudovat po vzoru pražské organizace (ta v Kyjích v 90. letech minulého století zbudovala dnes již legendární Vrch u 13. kamenů) obřadní místo, které se v průběhu let stává důležitým a významným rituálním shromáždištěm všech satanistů v ČR. Dodnes zde probíhají oslavy, při kterých se vykonávají různé satanské obřady včetně těch, které osobně sepsal. V roce 2005, poté co Jiří Big Boss Valtr rezignoval na svojí funkci Velmistra a odešel do ústraní, se Petr Krabs – f. Samael aktivně podílel na transformaci Církve Satanovy a pomáhal Mistru Pavlu Brndiarovi – Tau-Paulusovi (f. Archechempe) se založením Prvního Česko-Slovenského Chrámu Církve Satanovy. V té době se rovněž stal členem Rady třinácti, která od svého vzniku řídí světskou činnost této organizace.

Petr Krabs – f. Samael – Pán Meče kněz II. stupně, publikoval množství článků, věnovaných problematice moderního satanismu. Jeho tvorba nejčastěji vychází v Časopisu The Abyss. Mimo to je autorem pozoruhodných obřadů a magických rituálů. Zvláštní pozornost věnuje obřadní praxi při uctívání entit z Necronomiconu. Je spoluautorem několika Chrámových publikací. Jednou z nejvýznamnějších bude patrně Satanský evokační grimoár. Mezi lety 2008 a 2011 se společně s dalšími adepty magie podílel na rozšíření a zdokonalení okultní techniky, sloužící ke snovému putovaní do Hypnova chrámu poznání.
K jeho velkým zálibám patří kromě magie a okultismu také četba, horolezectví a teraristika. V současné době se věnuje chovu exotických plazů, především hadů.

Také se věnuje řadu let na amatérské úrovni hudbě. Hrál v kapelách:
· Zvláštní záznamy.
· Hell.
· Antikrist.
· Malström.

V roce 1997 byl jedním se zakládajících členů kapely Warchild, ve které v současné době působí jako zpěvák, kytarista a částečně i jako textař. Tato kapela hraje směs thrash, black a death metalu.