- Cirkev Satanova

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

1.5.017
V sekci "Časopis The Abyss" je obsah právě vydaného nového čísla 1/2017, který si již můžete objednat.

30.4.2017
Ač je to neuvěřitelné, náš samizdatový časopis The Abyss letos oslaví krásných dvacet let od vydání prvního čísla. Při této příležitosti jsme se rozhodli vydat všechna dosud publikovaná čísla v jedné knižní podobě. Mnohým se tak může splnit sen, vlastnit všechny Abyssy, neboť některé výtisky již bylo velmi problematické sehnat.

Tento rok pokračují rakovničtí Satanisté v bohatém programu obřadů:
První z nich, „Luciferovo svítání“, již proběhl pod bájnou horou Říp a to 20. března.
Následovat bude 21. června „Obřad pro Satana“ při příležitosti letního slunovratu.
Dále oslavíme Petry a Pavly „Petropavlovským rituálem“ 29. června v Rakovníku.
A 5. srpna oslavíme dožínky „Rohem hojnosti“ takéž v Rakovníku.
Následně vzdáme „Hold Leviatanovi“ 22. září.
V Praze letos proběhne v říjnu nejprve oslava pátku 13. na Vrchu u 13. kamenů.
Oslavou Halloweenu, která se uskuteční 31. 10. byl vybrán obřad „Al - Jilwah“. Obřad je k nalezení v knize Satanské rituály (A.S. LaVey).
Všichni členové jsou samozřejmě zváni. Svou účastí projevujete nejen zájem o naši společnou filozofii, ale též tím oceníte práci těch, kteří akce připravují, a pochopitelně tím i posílíte náš egregor.

Jak již mnozí z vás zaznamenali, byl v časopise Reflex dne 23. března 2017 otištěn článek s názvem „Satan s námi“ (je shlédnutí  na našich stránkách).
V tomto rozhovoru osvětluje mistr Tau- Paulus naši filozofii, zvláště pak obřady „Temný harlekýn“ a „Volání Atlachnacha“. Navzdory problémům s médii v minulých letech je článek solidně napsán a je protkán fotografiemi od profesionálního fotografa Davida Těšínského. S tím byla v roce 2016 uzavřena dohoda o pořizování snímků na našich akcích.

Dále vás chceme informovat, že byli do pražské pobočky přijati dva noví členové. Doufejme, že budou v našich řadách přínosem a i oni budou spokojeni, že se mohou setkávat s lidmi podobně smýšlejícími.

Závěrem Vám chceme popřát pevné zdraví a hodně úspěchů v příštích měsících. Vychutnávejte svůj život plnými doušky v souladu se Satanskou filozofií a přísahou.

28.3.2017
V sekci "The Abyss online" je článek z Reflexu všem našim čtenářům již k dispozici.

23.3.2017
Dnes vyšel v časopisu REFLEX (č.12/2017) článek o našem Chrámu nazvaný "SATAN S NÁMI - na návštěvě v Prvním Česko-Slovenském Chrámu Církve Satanovy". V průběhu příštího týdne jej dáme na naše stránky.

15.2.2017
Vzhledem k navýšení sazeb České pošty od 1.2.2017 jsme i my byli nuceni navýšit poštovné a balné, aby odpovídalo reálu.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky